פוסטים

העיר פריז

admin

admin

פריז, היא בירת צרפת עיר האהבה, עיר האורות  ובירת הסגנון הבינלאומית, תושבי העיר הם כשני מיליון איש, כאשר יחעם כל הפריפריות עו כ 10 מיליון, ככה שתריסר מיליון נפשות שותפים בעיר האורות המדהימה הזו. כולנו השתוקקנו פעם בחיים להצצה על מגדל אייפל ולראות את העיר מראש המגדל. העיר מחולקת ל 20 רובעים לכל רובע יש את האטרקציות  שלו, כך שלא נפרט כאן את כולן אלא חלק דומיננטי וקל לזיהוי. העיר שוכנת על גדת נהר הסן, שמפיח רוח חיים בכל העיר ומושך תיירות עולמית. מזג אוויר כאן כמו אצלנו, פחות שמש, בקיץ, יותר קריר בחורף. פריז עיר עם מעט ילדים, כך שרוב הדירות 2 חדרים, " מוזר".

כמו בכל עיר גדולה, יש כאן שדה תעופה בינלאומי, רשת כבישים מקיפה את העיר, שרות רכבות עיליות ומטרו שחוסך הרבה זמן במכונית פרטי, כך שלא רצוי לישכור רכב לתנועה בתוך העיר . פריז זכתה לתהילה עולמית בזכות האומנות, הרומנטיקה, מופעי האופנה והמונומנטים ההיסטוריים שלה.
כאן חיו מארי אנטואנט ולואי ה- X1V ואלו שהורידו ראש, במהלך המהפכה הצרפתית. האטרקציות התיירותיות של פריז : מוזיאון הפירמידה בלובר/ נוטרדאם דה פריז/ דיסנילנד/ שער הניצחון/מרכז פומפידו/מוזיאון ד'אורסה/מגדל אייפל/ארמון ורסאי/. כמובן קתדראלות מוזיאונים כנסייות לרוב, מרכזי קניות ענקיים, רחובות אופנה, תביאו הרבה כסף בעיקר אירו.
תוכן שיווקי

בודפשט – היעד החם לטיול משפחות בקיץ

בודפשט נחשבת לאחד היעדים הכי פופולאריים בקרב משפחות ישראליות, והסיבה לכך בעיקר נובעת מהעובדה שהעיר שופעת אטרקציות למבוגרים וילדים כאחד, ואף פעם לא נגמר מה