פוסטים

העיר טורונטו קנדה

העיר טורונטו קנדה
admin

admin

נכון שאוטווה היא בירת קנדה ,למרות מוזיאון המלחמה הקנדי, תעלת רידו, מספר פארקים ומוזיאונים. כך שאפשרויות התיירות כאן קרוב לוודאי מועטות , לכן אנחנו מתמקדים בעיר הגדולה טורונטו. 3 מיליון תושבים חיים כאן, עם שלוות חיים מצויינת. איכות חיים טובה על שפת האגם אונטריו.

מכאן יוצאים הטיולים הגדולים של קנדה, יחד עם מפלי הניאגרה הענקיים, עם זרימת המים מהגדולים בעולם. פרט לכך טורונטו יש שלל אתרי תיירות משל עצמה, שמצדיקים לפעמים הישראות בעיר , בהמשך מיקבץ פעילויות תיירות שמתאימים לגדולים וקטנים כאחד.
אז מה עושים ? :
אפריקן לאיון ספאר קצת יקר שווה./ארמון קאסה לומה ענק./באולינג לאקי סטרייק./באנץ' אוף פאן פליילנד/בריק וורקס/גלריית האומנות של אונטריו /גן החיות של טורונטו /האי סנטר איילנד/האקווריום של ריפלי'ס קנדה/האתר ההיסטורי פורט ג'ורג' /היכל התהילה של ההוקי/הנמל בטורונטו/חברת גראנד ריבר ראפטינג/חוות וויטאמור/ייקב ראבין אסטייט/כפר איכרים משוחזר/לגולנד – דיסקברי סנטר טורונטו. 
/לונה פארק קנדה וונדרלנד/מפלי פלקר/מרכז הטבע הייג פארק/מרכז קורטרייט/עיר הילדים בטורונטו/פארק ארל ביילס/פארק טרמפולינות סקיי /פארק סקארבורו בלפז/פנטזי פייר מרכז קניות ענק.
תוכן שיווקי

בודפשט – היעד החם לטיול משפחות בקיץ

בודפשט נחשבת לאחד היעדים הכי פופולאריים בקרב משפחות ישראליות, והסיבה לכך בעיקר נובעת מהעובדה שהעיר שופעת אטרקציות למבוגרים וילדים כאחד, ואף פעם לא נגמר מה