פוסטים

העיר שיקאגו

admin

admin

 נכון שספרינגפילד היא עיר הבירה, עם הרבה אפשרויות טיול ותיירות ענפה, אך שיקגו היא עיר עם שם עולמי, שידועה באפשרויות טיול יותר גדולות. עם אפשרות פריצה לקנדה, לאגמים ומפלים.

לכן יש לא מעט ישראלים שבוחרים בשנים האחרונות לעלות על טיסה לשיקאגו. מדובר לרוב על ישראלים שזו הפעם השנייה שבה הם טסים לארה"ב, והפעם הם מוכנים לגלות את קסמי העיר הצפונית והייחודית הזו. בשיקאגו יש כמובן שפע של אטרקציות מדהימות, ובתור אחת מהערים הגדולות והמרכזיות בארה"ב – יש לה המון מה להציע לתיירים. אולם החופשה שלכם, כמו תמיד – מתחילה בהזמנה של טיסה לשיקאגו, ומכאן ממשיכים בתכנונים נוספים.
מה צריך לדעת בנוגע לטיסה?
יש מספר חברות תעופה שונות, אשר דרכן ניתן להזמין כרטיסי טיסה לשיקאגו. חברת אל על הישראלית היא הבולטת שבהן, אך גם חברות תעופה אמריקאיות כמו דלתא ויונייטד איירליינס. יש לציין שחברות תעופה זרות כמו סוויס אייר או טורקיש איירליינס, אף הן מציעות כרטיסי טיסה לשיקאגו, לרוב עם חניית ביניים באירופה. במידה ואתם מבקשים לטוס באופן ישיר לשיקאגו, יש לקחת בחשבון שמשך הטיסה הוא בין 11 ל12 שעות, ומאחר שהטיסה ארוכה יחסית, יש מי שממילא מעדיפים את חניית הביניים.
בשיקאגו עצמה יש כשלושה נמלי תעופה שונים – מידווי, אוהרה, וגארי. שלושת נמלי התעופה הללו הם גדולים, מורכבים, עמוסים ומפותחים מאד. הטיסות השונות מישראל לשיקאגו, נוחתות בכל אחד מהנמלים הנ"ל.
מה מחכה לכם בשיקאגו? כאן צילמו את הסרט "האחים בלוז".
יש הרבה אתרים שלא כדאי לפספס. אפשר לנצל את ההזדמנות ולבקר במגדל סירס הגבוה והמרשים, לבקר במוזיאון הטבע של שיקאגו שנחשב לאחד ממוזאוני הטבע המפורסמים ביותר בכל העולם, וכמובן לבקר במכון לאומנות של שיקאגו, שאף הוא נחשב מפורסם במיוחד. שיקאגו יכולה להציע שפע של אטרקציות מדהימות, לתיירים מכל גיל שהוא, ובין אם זו הפעם הראשונה או החמישית שלכם בעיר – תמיד תמצאו בה אתרים מדהימים. אני ישבתי סמוך למזח, ליד המזרקה העגולה, סתם ככה :  בירה סיגריה ומצלמה.
תוכן שיווקי

בודפשט – היעד החם לטיול משפחות בקיץ

בודפשט נחשבת לאחד היעדים הכי פופולאריים בקרב משפחות ישראליות, והסיבה לכך בעיקר נובעת מהעובדה שהעיר שופעת אטרקציות למבוגרים וילדים כאחד, ואף פעם לא נגמר מה