העיר פנום פן

 העיר פנום פן
פנום פן היא עיר מרובת  תארים : מדינת המקדשים, ארץ ארבעת הנהרות ואלופת הארץ בשווקים. עיר של מוזיאונים, פסלים ואנדרטות, יחד עם כל התארים זו עיר של תיירות עם מלונות מסעדות, ברים וחיי לילה מרעננים לעומת שאר מחוזות מדינת קמבודיה .

תיירות : איך לא ארמון המלך, קומפלקס יוצא מהכלל של מיבנים מטופחים נקיים עם שטחים עצומים של גינות מעולות לתפארת עד דמעות. חצי יום טיול. עם המקדש הבודהיסטי פגודת הכסף . תקציר מקומות עניין :Wat Phnomמקדש על הגבעה, מלא נזירים, קופים ופילים , לך תדע מה יש יותר !! סיור אותנטי חצי שעה בשווקים, עם אופניים, דולר נסיעה דולר טיפ.
Tuol Sleng Genocide Museum
מוזיאון הנרצחים : עדות נחרצת לזוועות, כאן עונו ונרצחו יותר מעשרים אלף קמבודים על ידי החמר רוז', מחייב ביקור . Wat Ounalom ראש המנזרים הבודהיסטיים בקמבודיה, נמצא על שפת הנהר.National Museum.  מוזיאון ארכיטקטוני מתקופת הקמר, מהיחידים בעולם.  Independence Monument אנדרטת העצמאות, נמצאת בצומת שדרות נורודון, וסינהנוק, האנדרטה היא לזכר הלוחמים הקמבודים ששחררו את המדינה מידי הצרפתים.
Central Marketהשוק המרכזי בעיר, שוק מקורה ענק ושווה ביקור וקניות. ממשיכים אל מרכז העיר בין הסימטאות נגיע לבית ספר טול סלנג. מיתקן כליאה אכזרי . פול פוט שליט קומוניסטי אכזר שחיסל את כל מי שלא בא לו טוב בעין. קדמו לכך מסכת עינויים עד המוות. האתר מעניין
ומדכא. !!Tuol Sleng Genocide Museum.  השוק הרוסי : שוק המתנות לשרות התיירים שאוהבים לקנות מתנות. כולל מודרניות, ספרים, מפות, תמונות דיסקים ובגדים.  Wat Unaloam מקדש ומנזר בודהיסטי אונלום : הפגודה נמצאת סמוך לארמון. Chhroy Changva Park פארק העיר נמצא סמוך לנחל וארמון המלוכה העתיק.סיור יום שלם בעיר העתיקה ומקדשי אנגקור, עיר על המים.

מאמרים שאולי יעניינו אותך

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *