פוסטים

העיר זנזיבר סיטי

admin

admin

 יוצאים בקרוב לחופשה? החלטתם לנצל את ימי החופש כדי לטוס לחו"ל, ולהתרחק מכל ההמולה וקצב החיים המטורף כאן בארץ? מחפשים יעד מיוחד, יוצא דופן ולא מאוד מתוייר? זנזיבר עשוי להיות המקום המושלם בשבילכם, תגיעו לבירת גן עדן של אזור אפריקה איי זנזיבר . נדרש  להוציא ויזה.

כאן תקבלו חוויה משובחת : שילוב של שקט ושלווה על חופי הים, עם חוויה אורבאנית וחיי לילה סוערים. וטבע בספארי טרק זנזיבר. שיט בין האיים. לפיכך עליכם לדעת למה לצפות ! זנזיבר הם קבוצת איים  עם שייכות לרפובליקה המאוחדת של טנזניה השוכנת במזרח אפריקה. תנועה עם שירות האוטובוסים המקומי.אתם בגן קסום שמתאים לרומנטיקנים ולזוגות אוהבים,  מאפשר לכם ליהנות מבטן-גב על חול לבן , תחת עצי קוקוס באווירה אקזוטית, שלרוב אנחנו פוגשים רק בחלומות. אף על פי שהאי הוא חלק בלתי נפרד מטנזניה, מתקיימות באי בחירות לנשיאות, כאשר תפקידו של הנשיא הוא לנהל את העניינים הפנימיים במקום.

את חבל הארץ הזה ניתן לחלק לשני חלקים: חלק אחד הוא החלק של החופים, שהם המקום לרבוץ בו, לצלול וליהנות משקט ושלווה שרק הים מאפשר, ואילו החלק השני הוא החלק העירוני הנקרא סטון טאון (Stone Town). כמו בכל עיר, גם בחלק זה ניתן למצוא מלונות יוקרתיים, מסעדות פאר, חיי לילה תוססים בארים ומועדונים לרוב . חוויות נוספות:  צלילה ורכיבה על סוסים על החוף. זנזיבר הוא גם אי של תבלינים, וכדי להתרשם מהריחות, מהארומה ומהייחודיות ניתן לסייר בשדות התבלינים הפתוחים למבקרים.האווירה הקסומה שקיימת באי והשלווה השוררת בו, לא יכולים להעלים שנים של עבדות. עד סוף המאה ה- 19 נסחרו בכיכר השוק של האי גברים, ילדים ונשים, כאשר האי בכללו שימש מרכז סחר לעבדים שחורים, שנוהל כולו על-ידי מוסלמים.תושבי האי שאינם עוסקים בתיירות, מתפרנסים בעיקר מחקלאות או מדייג.כסף לתיירים דולר, תביאו איתכם.אוכל: המטבח המקומי מבוסס על אורז ועל פירות ים בעיקר, כאשר לקינוח ניתן להתפנק בחגיגה של פירות, שכמותם ניתן למצוא רק באזורים טרופיים.

חשוב: קחו בחשבון מדינה מוסלמית אל תהיו גיבורים, הצניעו נטיות חד מיניות, זה מחוץ לחוק.

אירופה

קטיף פירות יער לכל המשפחה

חיפשתם פעילות משפחתית מהנה שמחברת אתכם לטבע ויוצרת זיכרונות מתמשכים? קטיף פירות יער הוא בילוי מושלם לכל המשפחה! במאמר זה נחשוף מספר רעיונות מרגשים שיהפכו

ויזה לאירופה
אירופה

ETIAS – הכירו את הויזה החדשה לאירופה

עד לסוף שנת 2022, אזרחים ישראלים היו מורשים להיכנס לכל אחת ממדינות אירופה ללא כל צורך באשרה מיוחדת. אך, בתכנון הזמן הקרוב, הדבר צפוי להשתנות.

כללי

טיול המפל השחור

מתכוונים לטייל בקרוב ברמת הגולן? אם כן, עונת החורף בהחלט מהווה הזדמנות נהדרת לראות נחל בשיא זרימתם. לכך מצטרפות הפריחות שהולכות ומתקדמות עם ימי הגשם,