פוסטים

העיר סופיה

admin

admin

סופיה בירת בולגריה עם מיליון וחצי תושבים,. עם שדה תעופה קטן וחמוד, ככה שבקלות אפשר להתמצא, היכן הכניסה והיציאה. עיר שקטה וצנועה לא עיר של חיי לילה סוערים. יש בארים סולידיים וקזינו חזקים ביותר, בבקשה לבוא עם חליפה. תיירות בעיר: תיאטרון איוון וואזוב, קתדרלת  אלכסנדר נבסקי, רחוב ויטושה,בית הכנסת היהודי, שמספר את סיפור הצלת היהודים מהנאצים.

שוק הנשים והשוק המקורה. טיול ברחוב העתיקות עם החפירות מתחת לכביש, עם הסברים מצולמים איך התפתחה ההיסטוריה של סופיה. שווה לבקר ברחבת המרכז לתרבות , בו מופיעות להקות מוזיקה מכל העולם. עולים על חשמלית וב 10 שקלים אפשר לטייל כול היום בעיר ובשכונות הנסתרות של העיר. עוד מעניין מוזיאון הפוחלצים , מוזיאון הילדים "Muzeiko".
בסופיה יש טיולים עירוניים מאורגנים רגלי, בחינם בזכות העירייה. Sofia Tour, יוצא ממדרחוב ויטושה. יחד עם זה אפשר לקחת מדריך דובר עברית לחצי יום טיול קבוצתי. השוק המקורה סופיהבתמונה השוק המקורה סמוך לבית הכנסת, סדר וניקיון מופתי. אם זמנך בידך שב על קפה ועוגה. כמו כן מסעדות ובתי קפה לרוב עם מחירים שחוסכים לך לעשות קפה בחדר במלון.
אירופה

קטיף פירות יער לכל המשפחה

חיפשתם פעילות משפחתית מהנה שמחברת אתכם לטבע ויוצרת זיכרונות מתמשכים? קטיף פירות יער הוא בילוי מושלם לכל המשפחה! במאמר זה נחשוף מספר רעיונות מרגשים שיהפכו

ויזה לאירופה
אירופה

ETIAS – הכירו את הויזה החדשה לאירופה

עד לסוף שנת 2022, אזרחים ישראלים היו מורשים להיכנס לכל אחת ממדינות אירופה ללא כל צורך באשרה מיוחדת. אך, בתכנון הזמן הקרוב, הדבר צפוי להשתנות.

כללי

טיול המפל השחור

מתכוונים לטייל בקרוב ברמת הגולן? אם כן, עונת החורף בהחלט מהווה הזדמנות נהדרת לראות נחל בשיא זרימתם. לכך מצטרפות הפריחות שהולכות ומתקדמות עם ימי הגשם,