פוסטים

העיר מוסקבה

admin

admin

מוסקבה : היא בירת רוסיה והיא גם העיר הגדולה ביותר ביבשת אירופה.עם 12 מיליון תושבים. ותריסר מחוזות פעילים ושוקקי חיים. עם יותר מ 30 קניונים חדשים. 4 שדות תעופה בינלאומיים משרתים את רוסיה צמודים למוסקבה. מוסקבה זוכה לדירוג מצוין תיירות בעולם.

 

.אומרים שזוהי העיר היקרה ביותר בעולם, העיר העשירית בגודלה לפי אוכלוסייה והיא אחת היעדים התיירותיים שצומחים במהירות בעולם. מוקדם יותר, היא נקראה "העיר על ידי נהר מוסקבה " וככה קיבלה את שמה. העיר מרושתת בקווי אוטובוסים ,רכבות חשמליות ומוניות שירות. אתרי תיירות הראשונים שצריכים לראות במוסקבה הם: הקרמלין במוסקבה, הכיכר האדומה, קתדראלת בזיליקום הקדוש, תיאטרון בולשוי, מוזיאונים : מוזיאון פושקין /גלריית טרטיאקוב/מוזיאון החלל הרוסי/ המוזיאון ההיסטוריה של רוסיה /המוזיאון הפוליטכני /מוזיאון לאמנות מודרנית במוסקבה.
עוד בילויים: תיאטראות/קרקסים/בתי קולנוע לדוברי רוסית. פארקים וגני חיות כמו שצריך להיות בעיר בירה. 

 

אירופה

קטיף פירות יער לכל המשפחה

חיפשתם פעילות משפחתית מהנה שמחברת אתכם לטבע ויוצרת זיכרונות מתמשכים? קטיף פירות יער הוא בילוי מושלם לכל המשפחה! במאמר זה נחשוף מספר רעיונות מרגשים שיהפכו

ויזה לאירופה
אירופה

ETIAS – הכירו את הויזה החדשה לאירופה

עד לסוף שנת 2022, אזרחים ישראלים היו מורשים להיכנס לכל אחת ממדינות אירופה ללא כל צורך באשרה מיוחדת. אך, בתכנון הזמן הקרוב, הדבר צפוי להשתנות.

כללי

טיול המפל השחור

מתכוונים לטייל בקרוב ברמת הגולן? אם כן, עונת החורף בהחלט מהווה הזדמנות נהדרת לראות נחל בשיא זרימתם. לכך מצטרפות הפריחות שהולכות ומתקדמות עם ימי הגשם,