פוסטים

העיר ליסבון פורטוגל

העיר ליסבון פורטוגל
admin

admin

ליסבון  בירת פורטוגל, יחסית קטנה עם כחצימיליון תושבים, אבל יחד עם המרחבים האורבניים הצמודים מגיעה ל  כ 2 מיליון ויותר. העיר נמצאת על שפת האוקיאנוס האטלנטי.

נקודת  מוצא לטיולים יומיים, כמוכן טיולים בדרום פורטוגל. מכאן יוצאים לטיולי כוכב או פרח, כאשר בסוף כל יום ישנים באותו המלון.
כאן נציין מספר קטן של אפשרויות טיול, בלתי מחייבות : מוזיאון קאלוסט גולבנקיאן לאמנות אנציקלופדי/Pavilhão do Conhecimento /האקווריום של ליסבון/נסיעה ברכבל/ מגדל בלן/מנזר ז'רונימוש/טירת סאו ז'ורז'ה על ראש גבעה/כיכר המסחר/שער אוגוסטה/ קתדרלת ליסבון/טירת סאו ז'ורז'ה/מנזר קרמו/בזיליקת אשטרלה/רובע בלם אנדרטאות מפורסמות /שכונת אלפמה .
אירופה

קטיף פירות יער לכל המשפחה

חיפשתם פעילות משפחתית מהנה שמחברת אתכם לטבע ויוצרת זיכרונות מתמשכים? קטיף פירות יער הוא בילוי מושלם לכל המשפחה! במאמר זה נחשוף מספר רעיונות מרגשים שיהפכו

ויזה לאירופה
אירופה

ETIAS – הכירו את הויזה החדשה לאירופה

עד לסוף שנת 2022, אזרחים ישראלים היו מורשים להיכנס לכל אחת ממדינות אירופה ללא כל צורך באשרה מיוחדת. אך, בתכנון הזמן הקרוב, הדבר צפוי להשתנות.

כללי

טיול המפל השחור

מתכוונים לטייל בקרוב ברמת הגולן? אם כן, עונת החורף בהחלט מהווה הזדמנות נהדרת לראות נחל בשיא זרימתם. לכך מצטרפות הפריחות שהולכות ומתקדמות עם ימי הגשם,