פוסטים

העיר טוקיו

admin

admin

טוקיו, יפן הידועה רשמית בשם מטרופולין טוקיו, היא בירת יפן והיא גם הגדולה ביותר בעולם. טוקיו רבתי מונה כ 30 מיליון איש. מלבד היותה יפה, טוקיו היא עיר המפורסמת בזכות חיי לילה, הקניות, התחבורה ואירועי האופנה האופנתית. העיר דורגה גם בקטגוריית החוויה הכוללת הטובה ביותר על ידי TripAdvisor.  מזג אוויר: קלסי לטיול חודשי מרץ-אפריל, או ספטמבר-נובמבר.  בקיץ הדובדבן פורח . טוקיו, עיר מודרנית ומתקדמת יחד עם כל הערים המתחדשות בעולם, גורדי השחקים מסתירים את השמש.

תיירות בטוקיו עצמה דורשת שבוע ללא מנוחה, ועדיין יש מה לעשות: קבר קדוש של מייג'י/ Skytree של טוקיו/ הארמון הקיסרי/אדמת דיסני/ים דיסני/ פארק יויוגי הם חלק מהמראות החיצוניים של טוקיו. פסטיבל הגחליליות ב: סטגאיה / שוק סאגיסו/בפוסה./ארמון הקיסר /פארק Kitanomaru/אולם ניפון בודוקן לתחרויות ג'ודו/ מקדש יסוקוני /מקדש מייג'י /רובע הרג'וקו /מקדש שינטו/רחוב Takeshita Dori/פארק יויוגי/מקדש מייג'י. עוד תיירות מקומית : אזור שינג'וקו / קבלו תצפיות טובות על העיר :בנייני Tokyo Metropolitan Government / Shinjuku Center Building, בניין Sumitomo ובניין Shinjuku NS  / המוזיאון  בבניין NTT Inter / רובע Kabukicho עם מרכז גסטרונומי ענק. בקרו ב : אזור גינזה עם מועדונים . מדרחוב: Chuo Dori  /שוק הדגים צוג'יק'י /רחוב Center Gai  / פסל הכלב הצ'יקו (Hachiko). טיילו ב שיבויה, אחד האזורים התוססים בעיר טוקיו הוא אזור אסאקוסה / המקדש סנסו-ג'י  הכניסה למקדש חופשית. עוד פארק : פארק אואנו / מוזיאונים : מורי לאמנות/  המוזיאון לעיצוב / מוזיאון העיר אדו/ מוזיאון טוקיו לאומנות עכשווית -MOT. / המוזיאון הלאומי של טוקיו, מוזיאון המדע  .
תוכן שיווקי

בודפשט – היעד החם לטיול משפחות בקיץ

בודפשט נחשבת לאחד היעדים הכי פופולאריים בקרב משפחות ישראליות, והסיבה לכך בעיקר נובעת מהעובדה שהעיר שופעת אטרקציות למבוגרים וילדים כאחד, ואף פעם לא נגמר מה