פוסטים

העיר טוקיו

admin

admin

טוקיו, יפן הידועה רשמית בשם מטרופולין טוקיו, היא בירת יפן והיא גם הגדולה ביותר בעולם. טוקיו רבתי מונה כ 30 מיליון איש. מלבד היותה יפה, טוקיו היא עיר המפורסמת בזכות חיי לילה, הקניות, התחבורה ואירועי האופנה האופנתית. העיר דורגה גם בקטגוריית החוויה הכוללת הטובה ביותר על ידי TripAdvisor.  מזג אוויר: קלסי לטיול חודשי מרץ-אפריל, או ספטמבר-נובמבר.  בקיץ הדובדבן פורח . טוקיו, עיר מודרנית ומתקדמת יחד עם כל הערים המתחדשות בעולם, גורדי השחקים מסתירים את השמש.

תיירות בטוקיו עצמה דורשת שבוע ללא מנוחה, ועדיין יש מה לעשות: קבר קדוש של מייג'י/ Skytree של טוקיו/ הארמון הקיסרי/אדמת דיסני/ים דיסני/ פארק יויוגי הם חלק מהמראות החיצוניים של טוקיו. פסטיבל הגחליליות ב: סטגאיה / שוק סאגיסו/בפוסה./ארמון הקיסר /פארק Kitanomaru/אולם ניפון בודוקן לתחרויות ג'ודו/ מקדש יסוקוני /מקדש מייג'י /רובע הרג'וקו /מקדש שינטו/רחוב Takeshita Dori/פארק יויוגי/מקדש מייג'י. עוד תיירות מקומית : אזור שינג'וקו / קבלו תצפיות טובות על העיר :בנייני Tokyo Metropolitan Government / Shinjuku Center Building, בניין Sumitomo ובניין Shinjuku NS  / המוזיאון  בבניין NTT Inter / רובע Kabukicho עם מרכז גסטרונומי ענק. בקרו ב : אזור גינזה עם מועדונים . מדרחוב: Chuo Dori  /שוק הדגים צוג'יק'י /רחוב Center Gai  / פסל הכלב הצ'יקו (Hachiko). טיילו ב שיבויה, אחד האזורים התוססים בעיר טוקיו הוא אזור אסאקוסה / המקדש סנסו-ג'י  הכניסה למקדש חופשית. עוד פארק : פארק אואנו / מוזיאונים : מורי לאמנות/  המוזיאון לעיצוב / מוזיאון העיר אדו/ מוזיאון טוקיו לאומנות עכשווית -MOT. / המוזיאון הלאומי של טוקיו, מוזיאון המדע  .
אירופה

קטיף פירות יער לכל המשפחה

חיפשתם פעילות משפחתית מהנה שמחברת אתכם לטבע ויוצרת זיכרונות מתמשכים? קטיף פירות יער הוא בילוי מושלם לכל המשפחה! במאמר זה נחשוף מספר רעיונות מרגשים שיהפכו

ויזה לאירופה
אירופה

ETIAS – הכירו את הויזה החדשה לאירופה

עד לסוף שנת 2022, אזרחים ישראלים היו מורשים להיכנס לכל אחת ממדינות אירופה ללא כל צורך באשרה מיוחדת. אך, בתכנון הזמן הקרוב, הדבר צפוי להשתנות.

כללי

טיול המפל השחור

מתכוונים לטייל בקרוב ברמת הגולן? אם כן, עונת החורף בהחלט מהווה הזדמנות נהדרת לראות נחל בשיא זרימתם. לכך מצטרפות הפריחות שהולכות ומתקדמות עם ימי הגשם,