פוסטים

העיר בריסל בלגיה

העיר בריסל בלגיה
admin

admin

בריסל בירת השוק האירופי המשותף כולל הפרלמנט האירופי. ובנוסף בירת בריסל בלגיה. נמצאת במרכז בלגיה, עם כ 200 אלף נפש, שמדברים שתי שפות , לא כל כך אנגלית. העיר מהווה מרכז יציאה לטיולים בכל הולנד והארצות סביב לה. גם בתוך העיר אפשרויות הטיול מצוינות , כולל הנאה רבה למשפחות עם ילדים.

קניות וטיול עיר עושים ב : ברחוב Rue Neuve /קניון 2 City /כיכר העיר/שדרות ווטרלו ולואיז/קניון עיצוב והאופנה הבלגי : אנטואן דאנסארט/ גלרי סנט הוברט/ מרכז קניות מונאי/ שוק הפשפשים בכיכר  Jeu de Ball. שוק האוכל של תחנת המטרו הדרומית. מוזיאונים: המוזיאון לכלים מוזיקליים/מוזיאון השוקולד/המוזיאון של הבנק הבלגי/מוזיאון הטבע הבלגי/המוזיאון הצבאי המלכותי/מוזיאון הקומיקס / מוזיאון הרכבת. 
בריסל עם ילדים : מיני אירופה/נסיעה באוטובוס תיירים/מרכז הקומיקס הבלגי/מוזיאון הילדים של בריסל/פארק המים אושיד. עוד בתיירות /המלון לחובבי הצילום: Zoom/ אתר מורשת עולמי גראנד פלאס /הבר : לה פלאור אן פאפייר דור/כיכר סבלון הגדול/ בר בירה Moeder Lambic/ מבנה האטומיום. אל תגידו שאין מה לעשות בבריסל.
תוכן שיווקי

בודפשט – היעד החם לטיול משפחות בקיץ

בודפשט נחשבת לאחד היעדים הכי פופולאריים בקרב משפחות ישראליות, והסיבה לכך בעיקר נובעת מהעובדה שהעיר שופעת אטרקציות למבוגרים וילדים כאחד, ואף פעם לא נגמר מה