פוסטים

העיר בנגקוק

admin

admin

בנגקוק היא בירת תאילנד, מלכת המזרח הרחוק. כי כאן נמצא שדה התעופה הכי חדש והכי גדול. בבנגקוק חיים כ 10 מיליון איש עשירים מעמד הביניים ועניים. בנגקוק לבדה מספקת למטייל שבוע תיירותי מעולה. ואל תאמינו לאף אחד שאומר שאין מה לעשות בעיר גם ביום וגם בלילה. תחבורה בעיר מתנהלת במספר דרכים : רכבת תחתית, רכבת עילית ,אוטובוסים, מוניות והטוקטוק הידוע לשמצה. כל אחת מהדרכים מספקת אפשרות תנועה בזול בתוך העיר והחוצה אל מרכזי הטיול.

כמובן מסעדות לרוב, חנויות דוכני מכירה, מלונות בכל מגוון המחירים. אם אתם לא בעונה יש חדרים חופשי. בפיקים של העונות חובה להזמין חצי שנה למפרע, אחרת תשנו ברחוב.
 תיירות: מוזיאונים בקנה מידה עולמי, מוזיאון הבובות , מוזיאון העם, המוזיאון הארצי, מוזיאון הבנקאות של תאילנד, מוזיאון הילדים,מוזיאון סיאם. קניות בלי סוף: שוק צ'טוצ'אק, שוק הלילה סון לום, אסיהטק, אמפוריום בנגקוק, מרכז הקניות גייסורן, סיאם פאראגון, MBK Center, פנטיפ פלאזה, טרמינל 21.
פרט לכך סיור חובה : בארמון המלך, הבודהה השוכב, רחוב הקוואסאן, האקוואריום הגדול, חוות התנינים, חוות הנחשים ועוד רשימה ארוכה.
אירופה

קטיף פירות יער לכל המשפחה

חיפשתם פעילות משפחתית מהנה שמחברת אתכם לטבע ויוצרת זיכרונות מתמשכים? קטיף פירות יער הוא בילוי מושלם לכל המשפחה! במאמר זה נחשוף מספר רעיונות מרגשים שיהפכו

ויזה לאירופה
אירופה

ETIAS – הכירו את הויזה החדשה לאירופה

עד לסוף שנת 2022, אזרחים ישראלים היו מורשים להיכנס לכל אחת ממדינות אירופה ללא כל צורך באשרה מיוחדת. אך, בתכנון הזמן הקרוב, הדבר צפוי להשתנות.

כללי

טיול המפל השחור

מתכוונים לטייל בקרוב ברמת הגולן? אם כן, עונת החורף בהחלט מהווה הזדמנות נהדרת לראות נחל בשיא זרימתם. לכך מצטרפות הפריחות שהולכות ומתקדמות עם ימי הגשם,