פוסטים

העיר אתונה

admin

admin

אתונה זו עיר ענקית עם כ 3 מיליון איש. עיר הטברנות והשווקים. האזורים המעניינים של העיר נגישים באוטובוסים, מוניות ורכבות תחתיות. שווקי העיר שופעים כל טוב ירקות ופרות טריים. אפשר ליצור קשר עם מדריך דובר עברית ואפשר לנוע עצמאית עם מפות וקטלוגים.  אזור הטברנות סמוך לנמל. אני מצאתי טברנה אחת מעולה, וכל ערב רקדנו זורבה עד הלילה.

עוד אטרקציות בקצרה: חובה ביקור באקרופוליס שניראת מכל פינה בעיר. יש אוטובוסים מיוחדים שעושים סיבוב בעיר עם תחנות ירידה מוגדרות, ככה שאין בעיה להגיע עצמאית. עלו לגבעה עם מצלמות ותרגישו את הנוף סביבכם, בקיץ יש תור על הקופות. אבל סדר מופתי משלמים בכרטיס אשראי. ממשיכים להנות: : allou לונה פארק אתונה / מוזיאון האופנועים באותו סגנון. ממשיכים אל  הפארק הזואולוגי . / מוזיאון האשליות נמצא בשכונת מונסטיראקי. חמוד פותח את הראש. מוזיאון אספנות הרכב של יוון רכבים ישנים לפי שנים. סמוך למלון נובוטל. /המרכז להצלת צבי הים דורש בדיקה מתי פתוח יום מפוצל. בניין הפרלמנט של יוון יחד עם הגנים הלאומיים וגן החיות . שווים ביקור.
הפלנטריום של אתונה אחד הגדולים באירופה ליד פיראוס  . גבעת ליקאביטוס הגבוהה ביותר מכל הגבעות.  הגענו במונית עלינו בחשמלית. למעלה חצי שעה תצפית. צילומים ירדנו ברגל ישר למרכז העיר. אגם ווליאגמני נמצא בדרום העיר עם תופעת טבע מיוחדת רק לו. בואו לבדוק מה זה. שוק הפשפשים של אתונה חמוד, די דומה לשלנו. ליד תחנת המטרו מונסטרקי.
 קחו שיט אל : האי אגינה והאי אגיסטרי . הפלאקה אתונה הישנה, כאן סמטאות עמוסות חנויות ומסעדות וטברנות.  קחו רכב או אוטובוס אל תעלת קורינטוס. שעה נסיעה , מעניין מאוד טוב לצילומים דוכני מזכרות. חצי שעה עם שירותים. המוזיאון החדש [2018] לטכנולוגיה יוונית קדומה , המצאות טכנולוגיות למוזרים כמוני בלבד.
תוכן שיווקי

בודפשט – היעד החם לטיול משפחות בקיץ

בודפשט נחשבת לאחד היעדים הכי פופולאריים בקרב משפחות ישראליות, והסיבה לכך בעיקר נובעת מהעובדה שהעיר שופעת אטרקציות למבוגרים וילדים כאחד, ואף פעם לא נגמר מה